Filmiveebi elu ja tegemised (kaklemised)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Filmiveebi elu ja tegemised (kaklemised)

PostitusPostitas JazZ- » 17. September 2014, 16:50

Uut filmiveebi põhiseadust, mis keelaks eerikul ära teemade omavolilise kustutamise!

Eerik, saan aru, et moderaatorite alafoorumis üritasid sa oma alatut teguviisi põhjendada, aga äkki valgustaksid ülejäänud foorumirahvast ka oma tegemiste tagamaadest?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas eerik » 17. September 2014, 17:14

JazZ- kirjutas:Uut filmiveebi põhiseadust, mis keelaks eerikul ära teemade omavolilise kustutamise!

Eerik, saan aru, et moderaatorite alafoorumis üritasid sa oma alatut teguviisi põhjendada, aga äkki valgustaksid ülejäänud foorumirahvast ka oma tegemiste tagamaadest?

Esiteks, moderaatorina on mul õigus foorumis omavoliliselt korda pidada.

Teiseks, hetkel on tegemist meeskonna siseasjaga. Lühidalt öelduna oli teema juba oma olemuselt pahatahtlik (mida teema algataja ka ise tunnistas). Teemat ei kustutatud koheselt, see oli vastus teema algataja tegevusele ja teda oli sellest hoiatatud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Forzelius » 17. September 2014, 17:17

uut meeskonda.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rasmus » 17. September 2014, 17:18

Forzelius kirjutas:uut meeskonda.

+1
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas tuusla » 17. September 2014, 17:52

Rassu kirjutas:
Forzelius kirjutas:uut meeskonda.

+1


-1. Eerik presidendiks!
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas JazZ- » 17. September 2014, 18:31

Kui asi tõesti meeskonna vahetuseni peaks jõudma, olen loomulikult nõus foorumi juhiks olemise raske kandami enda peale võtma. Esimeste muudatuste hulka kuuluks loomulikult kõikide kasutajate foorumist bännimine, kes ei ole näinud vähemalt üht järgnevatest sarjadest: "Buffy", "Angel", "Veronica Mars" või "Merlin". Minu visiooni kohaselt järgneks sellele omakorda nädal järele mõtlemise aega, mille vältel on bännitud foorumlastel võimalik selgusele jõuda, miks nad seni oma elu nii valesti elanud on ning muidugi on Suur Isand (nii hakkavad kõik mind kutsuma) armuline: kõikidel on võimalus lunastuseks ning enda kasutaja taaskandmiseks foorumlaste nimekirja, tuleb lihtsalt eelnimetatud sarju vaatama hakata. Loomulikult ootan ma ka igapäevaseid sisukaid postitusi, soovitavalt iga episoodi kohta eraldi. Kõik kasutajad, kes pole pärast foorumiga taasliitumist suutnud kuu aja jooksul kõiki kõnealuseid seriaale ära vaadata, kustutatakse igaveseks.

# JazAdministraatoriks2014

Spoiler :
Pilt


Ehk jah, ma saan aru õigusest moderaatoritel omavoliliselt korda pidada, kui tegu on sedalaadi korrapidamisega, mis suuremale osale kasutajaskonnast arusaadav on. Foorumi kõige aktiivsema teema kustutamist ma siiski "arusaadava" alla liigitada ei julgeks. Refraseerides Kranzbergi: "Teema pole ei hea, halb ega neutraalne" ehk see, kas teema kujuneb vaenulikuks või mitte, oleneb juba kasutajatest. Kõnealune filmiveeblaste eemaldusmäng ei pruukinud olla oma viha välja elamise väljund ning enamus ei kasutanudki seda sellena. Ning olgem ausad, aeg-ajalt kulub väike kogus teravamaid postitusi siia foorumisse ka ära. + Üleüldiselt on lihtsalt douchebag kustutada midagi, kuhu inimesed postituste kirjutamise näol oma aega vähemal või rohkemal määral panustanud on.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas ruut » 17. September 2014, 18:45

Rohkem rõõmu, vähem eestlaslikku butthurti.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas tuusla » 17. September 2014, 18:49

ruut kirjutas:Rohkem rõõmu, vähem eestlaslikku butthurti.


C'mon, ära õhuta sõbralikkust.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas CM-Girl » 17. September 2014, 18:59

ruut kirjutas:Rohkem rõõmu, vähem eestlaslikku butthurti.


Yep!

Ma võtsin seda mängu küll huumoriga. :) Oh seda draamat...
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rasmus » 17. September 2014, 19:12

Aitäh, Jaz. Jolt ütles originaalteemas enne selle kustutamist "pole olemas halbu teemasid, kuniks on olemas asjalikud postitajad" - see kirjeldab minu seisukohta küllaltki hästi. Kõik paistsid mõttest aru saavat, kuid ometi läks olukord käest ära.

Eks mingeid väiksemaid konflikte ja ebameeldivusi oli ka mängu tehes ette näha, aga et kogu üritus niivõrd kiiresti teema kustutamisega kulmineerub, ei osanud ma küll arvata. Enda peale võtan süüd ainult nii palju, et oleksin pidanud enne eerikuga vaidlemist Soprano ära ootama ja mitte juba varasemalt oma mode-õigusi väärkasutanud meeskonnaliiget õhutama.

Minule aktsepteeritavad variandid sündmuste edaspidise kulgemise kohta:
a) filmiveeb kustutatakse ära
b) eerikult võetakse mode-õigused
c) eerikule jäävad õigused alles ja mul lubatakse segamatult mängu jätkata
d) mind eemaldatakse filmiveebist
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas CM-Girl » 17. September 2014, 19:17

I vote for C (eerikule jäävad õigused alles ja mul lubatakse segamatult mängu jätkata)!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ralf » 17. September 2014, 19:45

Sooviksin esiteks näha rohkem austust praeguste meeskonnaliikmete ja nende töö vastu.
Teiseks, postituste kustutamine isiklikel põhjustel ja mitme lehekülje pikkuste teemade kustutamine omavoliliselt on ilmselge moderaatoriõiguste kuritarvitamine minu meelest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Hendrik » 17. September 2014, 19:57

ruut kirjutas:Rohkem rõõmu, vähem eestlaslikku butthurti.


selliste sõnade kasutamisel peaks ettevaatlikum olema

räägin omast kogemusest
Hendrik
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 15. August 2012, 23:38

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Jolt » 17. September 2014, 20:19

Näh, ma olen selle teema kohta kirjutanud ja siis kustutanud juba rohkem postitusi kui eerik. Põhiliselt seepärast, et keegi teine on sama asja juba paremini ja kiiremini ära öelnud.

Arutlus on selle teema üle on igatahes sama vastuoluline kui teema ise. Rohkem positiivsust nõutakse teema puhul, kus enamus eneseväljendusest on pigem kriitiline. Lihtsalt, veidi irooniline.

Aga igatahes olen Ralfiga väga päri. Kui mõned skandeerivad, et vaja on uut meeskonda, siis tasuks meelde tuletada, et praegused positsioonid on privileeg, mis imho on välja teenitud läbi pideva ja minu ettekujutluse järgi küllaltki tüütu tööga. Kõik meeskonna liikmed on selle foorumi andmebaaside täiendamisesse ja seega foorumi elushoidmisesse panustanud kordi rohkem kui nt mina. Nii et sellise niisama kulgeva puukkasutajana, suur aitäh.

Samas, viimane kord kui reegleid ja sisekorda kontrollisin, polnud filmiveebi puhul tegemist valgustatud monarhiaga. Igal kasutajal on õigus teemadesse mitte postitada või neid koguni vältida. Seega vb tasuks kasutajaid rohkem usaldada.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ralf » 17. September 2014, 21:13

Ehkki Rassu mängust ei saanud head nahka (mida oligi arvata), oli tegemist omamoodi intrigeeriva sotsiaalse eksperimendiga. Edaspidi võiks siiski hoiduda mängude loomisest, millel on oht foorumlasi agiteerida või neid üksteise vastu üles ässitada. Ja eerik võib muidugi tuua oma kustutamistööle lugematuid põhjendusi, aga selge on, et see tõi kaasa pigem halba kui head - varasematest kogemustest lähtudes oleks pidanud seda juba varakult mõistma...
Anyway - kes arvavad, et meeskonnaliikmed istuvad päevad läbi, käsi püksis, ja ei tee muud kui kustutavad salaja teiste postitusi ning sulgevad oma suva järgi teemasid, on pisut eksiarvamusel... Võrreldes teiste netifoorumitega toimub niisugust tegevust isegi suhteliselt vähe. Lihtsalt võiks otsustamisel, mida tuleks modereerida, jääda võimalikult objektiivseks. See 'Kustuta' nupp on minu hinnangul mõeldud ikkagi olukordade jaoks, kus keegi hääldamatu nimega elukas tuleb massiivseid pilte appi võttes uut erektsiooniravimit tutvustama.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron