Religulous

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Religulous

PostitusPostitas Audrey » 27. Juuli 2013, 18:21

Kahjuks (!) pole Filmiveebi portaalis Bill Maheri dokumentaali "Religulous". Mõtlesin, et no okei - punnitan ehk ise valmis, aga ei - juba jäin hätta...

Nimelt - kuidas oleks kõige korrektsem eesti keelne tõlge sellele? "Naeruväärsed usud"?! Kuidagi.. naeruväärne. Aga samas, nii ta on - religious+ridiculous=religulous!

Ahjaa - kes pole seda näinud, siis soovitan soojalt! Naerupahvakad garanteeritud! Ja mõtlemisainet kuhjaga!
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg

Re: Religulous

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2013, 18:37

Hei Audrey. Tere tulemast Filmiveebi. :)
Arvan, et pealkirja võid jättagi "Religulous"-iks ka eesti keeles. Google'i otsing reedab, et kui seda kord Katusekinos näidati, ei hakatud pealkirja tõlkima.
Liigutasin teema Arutluse alla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3

PostitusPostitas Audrey » 27. Juuli 2013, 18:51

Heip! Hehe, aitäh-aitäh! ;-)
Kuigi ma olen liitunud 3. august 2009 (ollalla!), otsustasin NÜÜD lõpuks ka mõne sõna sekka öelda [võib-olla on see tingitud sellest, et viimastel päevadel olen külastanud foorumi vanu teemasid (loe: tööl on väga igav olnud!) ning naernud igasuguste teemade peale (ma isegi ei tea, kes see Forza on, aga "Forza elu ja tegemised" ajas oi-kui-naerma! No offences, buddy!)] Filmiveebi külaline olen aga väga pikka aega olnud.
Kusjuures, ma korraks mõtlesingi, et ehk jättagi see tõlkimata.. Aga siiski targem enne nõu pidada.
Tänud vastuse eest! :)
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg

PostitusPostitas Soprano » 27. Juuli 2013, 19:20

Audrey kirjutas:... ning naernud igasuguste teemade peale (ma isegi ei tea, kes see Forza on, aga "Forza elu ja tegemised" ajas oi-kui-naerma! No offences, buddy!)]

Kiidan su huumorimeelt. (Y) Ja loodetavasti hakkad nüüd ka ise foorumi huumorivaramut täiendama huvitavate postituste näol. 8)

Sooviksin veel lisada alandliku vabanduse, et ma Filmiveeb.ee meeskonnaliikme staatusest hoolimata viimase kuu jooksul kordagi Filmiveeb.ee andmebaasi täiendanud pole!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin

PostitusPostitas Audrey » 27. Juuli 2013, 22:36

Well, ma väga spektakulaarne naljataja ei ole.. AGA.. I'll try!

Ja aitäh sooja vastuvõtu eest! Lahedad olete!
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg

PostitusPostitas Forzelius » 28. Juuli 2013, 08:49

Audrey kirjutas:ning naernud igasuguste teemade peale (ma isegi ei tea, kes see Forza on, aga "Forza elu ja tegemised" ajas oi-kui-naerma! No offences, buddy!

none taken
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Juuli 2013, 14:39

Audrey, sa võiksid samuti filmiveebi kokkutulekule tulla, mis toimub umbes kolme nädala pärast. Tegemist ongi esimese ametliku filmiveebi kokkutulekuga. Kokkutuleku teema on siinsamas alateemas. Osavõtutasu pole ja oleks tore näha uusi nägusid! :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa

PostitusPostitas Audrey » 28. Juuli 2013, 16:20

Heh, tänud kutsumast! Kindlasti kaalun seda varianti - sounds like a lot of fun! :)
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg

Mine Arutlus

• Statistika
  • Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline