brixxx'i teemal... ehk Olgem Sallivamad 2013

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: brixxx'i teemal... ehk Olgem Sallivamad 2013

PostitusPostitas Defexer » 09. Veebruar 2013, 04:34

Kaunis päev kaunil õhtul, nimelt reede õhtul. Külastasin rahus hinnavaatluse foorumit ja jäi sealt silma meie kaaskasutaja Brixx ja temagi kiirgas soojust ning õrnust. Mõtlesin uurida, et kas ta sellest teemast midagi ka teab või mitte aga selgus, et tal pole õrna aimu sellest ja siin temast taga rääkimisest aga mis seal ikka, ei ole hullu kõike annab parandada. Kuna enamus teavad, et ma olen pealehakkaja tüüpi ning ei tulnud ka seekord mulle takistuseks talle üks kaunis kiri saata ja sai tehtud ning üllataval kombel tuli temapoolt vastukaja positiivne. No mis siis ikka, sai kergelt lähenetud ja kutsutud ta filmiveebi tinychati channelisse (link all) ja aega läks aga asja sai kuni kaamera tööle pani ning pean tõdema, et tegemist on tõsiselt armsa kaasfoorumlasega, kes otseses mõttes ajab sul suu kõrvuni, kiirgab soojust ning kõike muud.

Inimeste kirjaviis, positused võivad ühed olla kuid samas teisest küljest hoopis teised, lõppkokkuvõttes olgem sõbrad!
http://tinychat.com/filmiveeb channel teiega!
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: brixxx'i teemal... ehk Olgem Sallivamad 2013

PostitusPostitas brixxx » 20. Aprill 2013, 02:38

Üllataval kombel avastasin, et minu kasutajast on tehtud lausa teema. Sellega ma olen tõesti nõus, et kui kellelgi ei ole sarnast arvamust kui teistel, siis tuleb kohe negatiivne vastukaja. Mind küll häirisid need negatiivsed vastukajad, aga siiski ei oleks ma siit foorumist lahkunud. Minu elu põhimõte on, et ma avaldan ainult enda arvamuse ja mul on ükskõik, mida teised arvavad. Ma tahan olla aus, mitte kaagutada teiste arvamuse järgi. Mõnda negatiivset vastukaja olen võtnud ka tõsiselt ja võtnud ennast käsile ning üritan edaspidi kirjutada ainult sisukaid arvustusi. Viimasel ajal ei ole ühtegi filmi ja seriaali kommenteerinud, kuna ei viitsi hetkel arvustusi kirjutada.

Muideks kasutaja defexer ma ei ole sinuga filmiveebi tinychati channelis suhelnud, ma ei ole seal kunagi käinudki.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist