Filmiveebi vead

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Rasmus » 06. Detsember 2017, 22:57

JazZ- kirjutas:
Rasmus kirjutas:
JazZ- kirjutas:Mida lisamisse puutub, siis näitlejate ja lavastajate lahtrites viskab ilma kaldkriipsuta tavalise ülakoma kasutamine siiski errori.

Jajah, sa väitsid enne, et tavalisi ülakomasid ei lase üldse kasutada, nii et hoia endale oma "siiskid". Pealkirjades töötavad.


Siiski ei väitnud, pakkusin lihtsalt probleemile lahenduse.

Siiski jätsid tahtlikult väära mulje, nagu ma oleksin eksinud. Häbi!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas JazZ- » 06. Detsember 2017, 23:04

Rasmus kirjutas:Siiski jätsid tahtlikult väära mulje, nagu ma oleksin eksinud. Häbi!


Sa siiski eksisidki, kuna Sinu jutust jäi mulje nagu võiksid kasutajad rahuliku südamega 10 näitlejat ära lahterdada ja ei peaks pärast "Lisa" nupu vajutamist oma tööd nullist alustama.


Teistel teemadel:

Vanades postitustes peaks nüüd täpitähtede kodeeringuvead enam-vähem parandatud olema. Kui mõni vigane postitus siiski silma hakkab, andke palun teada.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Rasmus » 06. Detsember 2017, 23:10

JazZ- kirjutas:
Rasmus kirjutas:Siiski jätsid tahtlikult väära mulje, nagu ma oleksin eksinud. Häbi!


Sa siiski eksisidki, kuna Sinu jutust jäi mulje nagu võiksid kasutajad rahuliku südamega 10 näitlejat ära lahterdada ja ei peaks pärast "Lisa" nupu vajutamist oma tööd nullist alustama.

Ja sinu jutust mulje, et pealkirjade kirjutamisel on vaja kaldkriipsude pärast muretseda. :'(
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas JazZ- » 13. Detsember 2017, 20:50

Rasmus kirjutas:Enamasti töötab lihtsalt tavaline ülakoma ka (lisamisel), muutmisel on see suuremaks probleemiks.


On siis muutmisel veel probleemseid lahtreid peale lavastaja(te)-näitlejate?

Igal juhul peaks nüüd olema võimalik ka lihtsalt niisama ülakomadega näitlejaid ja lavastajaid lisada. Kõrvalnähtudest andke teada Filmiveebi infotelefonil.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas JazZ- » 08. August 2018, 18:31

Jolt kirjutas:Ma redigeerin oma fv postitusi umbes selle hetkeni kuni keegi teeb teemasse uue postituse. Sest alati on vigu, mida parandada.


Et Jolt ei peaks oma sissekandeid pelgalt uute postituste ilmumise tõttu veatuks tunnistama ja Kadii saaks päevikut uuendada rohkem kui korra kuus, on fv kolleegium võtnud vastu ühehäälse otsuse "viimati muutis..." signatuur KÕIGI postituste alt eemaldada. Kui keegi enda (või teiste) vigade aktiivloendi nägemisest siiski puudust peaks tundma, siis andke teada, sest fv volikogule on kõik Teie soovid tähtsad.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Soprano » 11. August 2018, 08:48

JazZ- kirjutas:on fv kolleegium võtnud vastu ühehäälse otsuse "viimati muutis..." signatuur KÕIGI postituste alt eemaldada.

Ma pole allkirja andnud! Nüüd ju ei saagi teada, millal Kadii viimati oma päevikut muutis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas JazZ- » 11. August 2018, 20:50

Soprano kirjutas:
JazZ- kirjutas:on fv kolleegium võtnud vastu ühehäälse otsuse "viimati muutis..." signatuur KÕIGI postituste alt eemaldada.

Ma pole allkirja andnud!


Hence the "ühehäälse" ;-)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist