Filmiveebi vead

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Rasmus » 06. Detsember 2017, 21:57

JazZ- kirjutas:
Rasmus kirjutas:
JazZ- kirjutas:Mida lisamisse puutub, siis näitlejate ja lavastajate lahtrites viskab ilma kaldkriipsuta tavalise ülakoma kasutamine siiski errori.

Jajah, sa väitsid enne, et tavalisi ülakomasid ei lase üldse kasutada, nii et hoia endale oma "siiskid". Pealkirjades töötavad.

Siiski ei väitnud, pakkusin lihtsalt probleemile lahenduse.

Siiski jätsid tahtlikult väära mulje, nagu ma oleksin eksinud. Häbi!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

PostitusPostitas JazZ- » 06. Detsember 2017, 22:04

Rasmus kirjutas:Siiski jätsid tahtlikult väära mulje, nagu ma oleksin eksinud. Häbi!

Sa siiski eksisidki, kuna Sinu jutust jäi mulje nagu võiksid kasutajad rahuliku südamega 10 näitlejat ära lahterdada ja ei peaks pärast "Lisa" nupu vajutamist oma tööd nullist alustama.

Teistel teemadel:

Vanades postitustes peaks nüüd täpitähtede kodeeringuvead enam-vähem parandatud olema. Kui mõni vigane postitus siiski silma hakkab, andke palun teada.
Kasutaja avatar
JazZ-
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

PostitusPostitas Rasmus » 06. Detsember 2017, 22:10

JazZ- kirjutas:
Rasmus kirjutas:Siiski jätsid tahtlikult väära mulje, nagu ma oleksin eksinud. Häbi!

Sa siiski eksisidki, kuna Sinu jutust jäi mulje nagu võiksid kasutajad rahuliku südamega 10 näitlejat ära lahterdada ja ei peaks pärast "Lisa" nupu vajutamist oma tööd nullist alustama.

Ja sinu jutust mulje, et pealkirjade kirjutamisel on vaja kaldkriipsude pärast muretseda. :'(
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

Eelmine

Mine Arutlus

• Statistika
  • Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline