Uus filmiveeb

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Uus filmiveeb tulemas

PostitusPostitas Forzelius » 28. Juuni 2011, 01:29

Võtab ikka harjumist see uus foorum, ütleme nii.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Garli » 28. Juuni 2011, 15:35

Natuke raske on siin ringi brausida praegu, aga ilmselt paari nädala pärast ei tule enam vana disain meeldegi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Rain » 28. Juuni 2011, 16:24

Oeh, mul on see süsteem ikka väga aeglane...

Päevikus on ka paar kala sees: 1) Lisan filmi nime, aga päevikusse läheb filmi nimeks ainult "()"
2) Päevikusse lisatud filmi ei saa kustutada.

E: Märkasin veel, et see Subclubi ja FV'i vaheline süsteem on kadunud. Subclubis vajutan Filmiveebi ikoonile, mis viib küll filmiveebi lehele, kuid näitab ainult tühja lehte ja ei suuna edasi filmini või ei anna märku, et see film puudub andmebaasis.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Dream » 28. Juuni 2011, 17:19

Mõned mõtted:

Portaaliosa
1. Kui näitlejast/lavastajast ei ole pilti andmebaasis, siis võiks olla mingi vaikimisi 'tühipilt'. Hetkel näeb välja nagu laadimata image.
2. Isegi kui näitlejast on pilt andmebaasis olemas, siis filmide castlistis on kõikide nimede ees küsimärgiga ikoonid.
3. Inimeste hindamine kümnepallisüsteemis on veider. Mida täpsemalt üldse näitleja juures hinnata? Kollektiivselt näitlemisoskust kõigi eelnevate rollisoorituste pealt? Arvan, et hindamine võiks olla ainult filmide/seriaalide jaoks.
4. Filmide kirjeldustes on stuudiote nimetuste lingid, aga need viivad lihtsalt avalehele.

Foorum
1. Foorumi üldine taust (mida on hästi näha näiteks lehe allosas) võiks olla sama helehall, mida praegu kasutatakse profiilide vahetul taustal.
2. Foorumi font võiks olla puhtam, viisakam ja kompaktsem.
3. Manuste postitamise võimaluse võiks kinni keerata (kettamaht, viirused, ebasobiv sisu), aga eks see jääb haldajate otsustada.

Profiil
1. Tühi maa profiili alt võiks kaduda.
2. Päevikud -> Filmid/Seriaalid ja Minu päevikud on dubleeriv. Samuti Edetabelid ja Minu hinnatud. Mugavam lahendus oleks see, kui oleks nii hinnangute kui ka päevikute kohta üks instants, aga konkreetse profiili omanik näeks ka lisa/muuda nuppusid.

Päevikud ja hinnangud
1. Filme ja seriaale võiks päevikusse saada lisada ka mitmekaupa.
2. Päevikutes võiksid kuupäev ja hinnang vabatahtlikud olla - tihedamad vaatajad uuendavad päevikut võib-olla kaks korda kuus ja siis ei mäleta alati, millisel kuupäeval sai mida vaadatud.
3. Hinnangutes võiks saada sorteerida nime, aasta, žanri, hinnangu jne järgi.

Portaali täiendamine
1. Tuleks ära märkida, millised väljad on kohustuslikud.
2. Kui sisestatud ülevaates on vigu, siis antakse neist teada ja suunatakse tagasi esialgse ülevaate ankeedi juurde. See on aga paraku algseadistatud (teisisõnu, kogu eelnevalt sisestatud informatsioon on kadunud).
3. Ülevaadete modereerimise moodul on puudu.
4. Filmide puhul võiks olla üheks väljaks ka nimetus originaalkeeles.

Üldiselt jätab filmiveebi pealeht väga hea mulje. Selge, loetav, uuele kasutajale kindlasti väga mugav ja olen üsna kindel, et ka vanad olijad harjuvad ruttu. Foorumi osas annab jällegi phpbb3 palju võimalusi juurde, eriti administratsioonile.

(Y) kõigile, kes on vaeva näinud.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Kickflick » 28. Juuni 2011, 17:52

Muidu pole uuel Filmiveebil midagi viga, aga kohutavalt aeglane millegipärast.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Kaido » 28. Juuni 2011, 18:42

tänan kõiki, kes siin teemas tähelepanu asjadele juhtinud on.

Ma kinnitan ja luban, et järgmise paari nädala jooksul üritame asju parandada just teile meelepärasemaks nii palju kui võimalik. Seniks aga kannatage. Probleemidega tegeletakse!

Samuti toonitan, et kõik kommentaarid ja arvamused on rohkem kui teretulnud! Seda kõike veelgi parema Filmiveebi nimel.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Pixie » 28. Juuni 2011, 19:06

Garli kirjutas:Natuke raske on siin ringi brausida praegu, aga ilmselt paari nädala pärast ei tule enam vana disain meeldegi.

Arvan sama. Vähemalt kogemus GateWorld foorumiga oli küll selline. Algul oli palju kisa ja nurisemist, aga enam ei tule meeldegi, kuidas vanasti asjad paigutusid.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Hea Aasta » 28. Juuni 2011, 21:37

Harjumise asi. Vana tundub alati parem ja mugavam. Küll harjub aga ära.
Samas, nagu öeldakse: don't fix what's not broken. Muuta lihtsalt uuendamise pärast pole ka alati hea (näide: E-kool, ohjessas! (N)).
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Rain » 28. Juuni 2011, 21:51

Mul on siuke karvane tunne, et hindamise süsteem ei tööta. Teen hindamise kastikese lahti, valin hinde, vajutan 'hinda' - aga ta ei anna kuidagigi märku, et see hinne kirja läks ja enda profiilis ka ei näe, et ma seda filmi hinnanud oleksin.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas ruut » 28. Juuni 2011, 22:44

Minu hinnang oleks keskpärane - nagu on ja ei ole ka.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Juuni 2011, 00:50

Digitala foorum on samasugune suht, seega minu jaoks pole foorumiga harjumine mingi probleem. Ja samas nagunii kasutan praktiliselt ainult foorumit Filmiveebis. Alguses oli hullult aeglane see foorum, aga pole probleemi, saangi rohkem ühe ÜBERnunnu ja armsa korea tüdruku nunnutamist vaadata samal ajal, kui putukatõrje boss tegutseb täie hooga. Seni ei viitsi väga ausalt öeldes funktsioone avastada.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Apophis » 29. Juuni 2011, 01:40

lostinthemist kirjutas:Digitala foorum on samasugune suht, seega minu jaoks pole foorumiga harjumine mingi probleem. Ja samas nagunii kasutan praktiliselt ainult foorumit Filmiveebis. Alguses oli hullult aeglane see foorum, aga pole probleemi, saangi rohkem ühe ÜBERnunnu ja armsa korea tüdruku nunnutamist vaadata samal ajal, kui putukatõrje boss tegutseb täie hooga. Seni ei viitsi väga ausalt öeldes funktsioone avastada.

Jah, see on põhimõtteliselt täiesti tavaline phpbb3 foorum, ainult väikene värvimuutus.

Ja lisaks, väikesed updated ja foorum läks juba pea kaks korda kiiremaks. Boss üritab ikka jah siin tegutseda, käed-jalad pisiasjade uuendusi täis.
Kiired, kvaliteetsed ning professionaalsed kodulehekülgede erilahendused - Konekt OÜ
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Pixie » 29. Juuni 2011, 16:56

Kujutan ette, et vastus on küllaltki obvioosne ning ma lihtsalt pole selle peale veel tulnud, aga miks osade teemade puhul ei saa smaile lisada ning teksti välimust kuidagi redigeerida? Peale selle sooviksin veel, et profiili ala oleks rohkem muudetav. Ja kui mõni lahter on täitmata jäetud (nt vanus), siis ei ole näha selle tühja rida üldse. Veel peidaks ma oma päevikute lingid ära, sest mul ei ole neid jne. Less is more. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas ruut » 29. Juuni 2011, 18:05

Ma esilehte tavaliselt ei piilu, aga täna avastasin selle Filmiveebi Top 5'e ja....

Suletud saar (2010) 8.55
Luba sisse see õige (2008) 8.33
Must luik (2010) 8.23
Algus (2010) 8.2
Scooby Doo 2: Vallapääsenud kollid (2004)


Päriselt??
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Soprano » 29. Juuni 2011, 19:42

Pixie kirjutas:Kujutan ette, et vastus on küllaltki obvioosne ning ma lihtsalt pole selle peale veel tulnud, aga miks osade teemade puhul ei saa smaile lisada ning teksti välimust kuidagi redigeerida?

Mõnedes alafoorumites olid lambikad õigused pandud, muutsin normaalseks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist