Uus filmiveeb

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Ronet » 14. September 2011, 21:45

Pooldan kahe käe ja jalaga Soprano poolt välja käidud lahendust. Igati soliidne näeb välja.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Kaido » 14. September 2011, 23:38

teeme ära!
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas raiz » 15. September 2011, 18:11

Kaido, mul tuleb see nimelt sisselogimise süsteem uuesti..
Aga ma siiski annan pildi, ehk saad ise täpsemalt aru. Pildil tuleb mul niimoodi ette, kui ma ülevalt sisse login. Suhteliselt tüütu kaks korda teha. :?
http://i53.tinypic.com/2ll2cu0.png
raiz
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 214
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 18:32

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Apophis » 15. September 2011, 21:08

raiz kirjutas:Kaido, mul tuleb see nimelt sisselogimise süsteem uuesti..
Aga ma siiski annan pildi, ehk saad ise täpsemalt aru. Pildil tuleb mul niimoodi ette, kui ma ülevalt sisse login. Suhteliselt tüütu kaks korda teha. :?
http://i53.tinypic.com/2ll2cu0.png

Et vältida kahekordset sisselogimist, võid suunduda otse foorumisse ning sealt esimese korraga sisse logida.

Seni aga üritame välja selgitada milles viga on.
Kiired, kvaliteetsed ning professionaalsed kodulehekülgede erilahendused - Konekt OÜ
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Forzelius » 16. September 2011, 17:37

Jep, foorumist töötab. Avalehelt sisselogimisega on mul sama probleem.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas 0ll » 16. September 2011, 19:23

Nüüd keerasite filmid/seriaalid lehel midagi muud nässu. Viimane kord, kui seda teemat puudutan, hakkab juba imelikuks muutuma... seda enam, et ma kõnealust lehte ise ei kasuta...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Pixie » 17. Oktoober 2011, 11:44

Päris piinlik lugu, aga ei leia üles kohta, kus saaks lisada filme/seriaale. Olen ennegi lisanud, kuid praegu on täiesti tühi maa ja midagi ei leia üles. :$ :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Oktoober 2011, 11:57

Pixie kirjutas:Päris piinlik lugu, aga ei leia üles kohta, kus saaks lisada filme/seriaale. Olen ennegi lisanud, kuid praegu on täiesti tühi maa ja midagi ei leia üles. :$ :))


Mine oma profiilile (üleval,, vasakus nurgas). Klikk. Keri veits alla. "Täienda portaali" olemas all.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Pixie » 17. Oktoober 2011, 11:59

CM-Girl kirjutas:Mine oma profiilile (üleval,, vasakus nurgas). Klikk. Keri veits alla. "Täienda portaali" olemas all.

Ja seal see ongi. Aitähh!
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Oktoober 2011, 21:04

Heippa!

Uurisin natuke "Näitlejate" teemat ning surkisin niisama ringi. Olegem ausad, ega ma väga kaua ei otsinud-uurinud, aga selle ajaga siiski õiget kohta, kuhu postitus teha, ei leidnud.
Tahaks teada, näitlejast ülevaadet kirjutades, kas peaksin eelistama jutus sees eestikeelseid filmide nimesid või kirjutaks need ikka inglise keeles?
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas Soprano » 23. Oktoober 2011, 21:13

Wisegirl kirjutas:Heippa!

Uurisin natuke "Näitlejate" teemat ning surkisin niisama ringi. Olegem ausad, ega ma väga kaua ei otsinud-uurinud, aga selle ajaga siiski õiget kohta, kuhu postitus teha, ei leidnud.
Tahaks teada, näitlejast ülevaadet kirjutades, kas peaksin eelistama jutus sees eestikeelseid filmide nimesid või kirjutaks need ikka inglise keeles?

Üldiselt pole vahet, aga oluline on, et pealkiri oleks täpselt sama mis andmebaasis ja jutumärkide vahel, siis tuleb link.
Kui film pole andmebaasis, siis võib muidugi ingliskeelne pealkiri olla.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Apophis » 28. Detsember 2011, 20:01

Kui kedagi huvitab, siis muutsin pisut otsingusüsteemi - nimelt nüüd on see aadressiriba pealt nn kopeeritav. Lisaks sellele tuli ka võimalus otsida Google Chrome'ga otse aadressireast filmiveebi filme (hakkad aadressi sisse kirjutama siis kui lubab, vajutad tabi ning kirjutad otse otsingusse - keeruline seletada, aga kes teab see teab). Kui hetkel ei saa veel, siis tule Filmiveebi lehele ning otsi üks-kaks korda niisama otsingust; Chrome peaks avastama selle süsteemi ise.

Seoses veel selle otsinguga, siis kui oled foorumis toimib see otsing foorumiotsinguna.

Lisaks veel kaotasin ära profiililehel üleliigse lehe pikkuse, lisasin uudisteribale (karussellile) pisikesed junnid mis näitab mitmes uudis parajasti on, kaotasin esilehel menüü ja sisu vahelt liigse vahemiku ära ning pisikene viga seoses piltide pealkirjadega.

Häid pühi!

Spoiler :
Avaldati arvamust mõne asja kohta ning muutsin veidi süsteemi - foorumist otsib siiani portaali filme ning esilehel on nüüdsest üliväike link "Otsi", kui keegi tahab otsida.
Kiired, kvaliteetsed ning professionaalsed kodulehekülgede erilahendused - Konekt OÜ
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Soprano » 30. Detsember 2011, 14:28

Ja bänner on ka nüüd tagasi, mida u. 4 kuud tagasi lubasin. :)

P.S. Kui teil on esileht imelik, siis vajutage Ctrl + F5.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Dream » 23. Jaanuar 2012, 17:26

Kas nüüd hakkabki iga kui viimse foorumiklikiga all vasakus nurgas lahti hüppama omajagu suurt ja olulist ala kattev reklaam, mille sulgemiseks on vaja iga kord mitte üks, vaid koguni kaks korda ristile vajutada?
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Uus filmiveeb

PostitusPostitas Forzelius » 23. Jaanuar 2012, 17:36

Dream kirjutas:Kas nüüd hakkabki iga kui viimse foorumiklikiga all vasakus nurgas lahti hüppama omajagu suurt ja olulist ala kattev reklaam, mille sulgemiseks on vaja iga kord mitte üks, vaid koguni kaks korda ristile vajutada?


I second the notion. Tüütu on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron