Otsing leidis 2 vastet

Postitas Eerika
08. Jaanuar 2010, 20:22
FoorumCOLON Filmijutud
TeemaCOLON Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)
VastuseidCOLON 5264
VaatamisiCOLON 2541013

vaatasin Gran Torinto ülimalt hea film, pole ammu niid head filmi näinud! Soovitan soojalt :)
Postitas Eerika
08. Jaanuar 2010, 20:11
FoorumCOLON Filmijutud
TeemaCOLON Filmisoovitused
VastuseidCOLON 452
VaatamisiCOLON 361793

Ma soovitaks kindlasi vaadata Gran Torinot, mõtlema panev film. Film on küll dramaatiline kuid smas ka väga õpetlik ja reaalne, natuke saab nalja ka . :))