Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

Postita vastus

What is the opposite of hot?
Smailid
:)) :) :( :o :shokeeritud: :? 8) :D :x :P :$ :'( :vihane: :ülivihane: :pööritus: ;-) :!: :?: :idee: :nool: :| :irw: (N) (Y)
BB-kood on SEES
[img] on VÄLJAS
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

Re: Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

Postitus Postitas Rasmus » 23. Jaanuar 2019, 15:13

Ma olin just positiivselt üllatunud, et "Black Panther" nommi sai. Tõsi, "Infinity War" on siiski parim film, mis 2018. aastal tehti, aga mingi tõsiseltvõetavuse peab akadeemia ikkagi säilitama. "Roma" võiks nullile jääda, aitäh.

Re: Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

Postitus Postitas Soprano » 22. Jaanuar 2019, 20:17

Hea põhjus üle aasta aja telekas käima panna. Seda pole küll mainitud, kas ülekanne tuleb kommentaatori(te)ga või ilma. Kui kunagi Rein Oks ja Lauri Kaare seda tegid, siis ma ei vaadanud vist kordagi. Polnud tollal nii Oscarite fänn.

Nominatsioonidest rääkides, siis ma ei saa üldse aru Black Pantheri vaimustusest. Saage üle juba sellest, et on mustanahaline superkangelane jne. See polnud isegi mitte parim Marveli film eelmisel aastal... Väga kurb, et Thom Yorke nominatsioonist ilma jäi. :'( Filmilaulu kategooria ennustamise tegi vähemalt lihtsaks. Huvitav oli operaatoritöö kategooria, kus oli lausa 3 parima võõrkeelse filmi nominatsiooni. Väljaspool USA tehakse järelikult ilusamaid filme.

See huvitav fakt jäi ka silma:
Roma is the fifth film to be nominated for both best-foreign language film and best picture in the same year. The previous four, 1969's Z, 1998's Life Is Biutiful, 2000's Crouching Tiger, Hidden Dragon, and 2012's Amour, won for foreign-language but not for best picture.

Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

Postitus Postitas Soprano » 22. Jaanuar 2019, 19:13

Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani
Telekanal Filmzone sõlmis täna eksklusiivse lepingu maailma ihaldatumate filmiauhindade – Oscarite – ülekandmiseks Eestis. Oscarite ülekanne Hollywoodist algab 25. veebruari varahommikul staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub auhinnagala enam kui kolmetunnise otseülekandega.

Loe täielikku uudist siit

Üles