Reis Itaaliasse

The Trip to Italy (2014)

7 / 10

2 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Komöödia
Stuudio: Revolution Films
Riik: Suurbritannia
Kestvus: 1 tundi 48 minutit
Kinodes alates: 28.11.2014
Lavastaja(d): Michael Winterbottom
Kavas:
PÖFF 2014

Kaks meest ja kuus einet kuues erinevas restoranis üle Itaalia – Liguuria, Toscana, Rooma, Amalfi ning lõpp-peatus Capri saarel. "Reis Itaaliasse" on peene huumoriga gastronoomiline road movie, mida ei maksa tühja kõhuga vaatama minna.

Ajakiri Observer palub Steve’il ja Robil teha järjekordne restoraniarvustuste sari, seekord niisiis Itaalias. Väsinuna lapsevanemaks olemise koormast, otsib Rob midagi seikluslikku. Steve on pikalt Los Angeleses tööd rüganud ning olles vahelduseks tagasi Euroopas, soovib nüüd näha oma lapsi. Mehed vestlevad elust, armastusest, tööst ning välismaal elamisest. Nad analüüsivad Byronit ja Shelleyt ehk romantistlikke poeete, keda defineerib nende Itaalias veedetud aeg. Ja seda kõike muidugi neile omase suurepärase ning nüansirikka huumoriga vürtsitatult. Näeme maalilisi Itaalia maastikke, millel nad kulgevad, hotelle, kus nad elavad, restorane, kus nad einestavad, kööke ja kokki, kes roogasid valmistavad... ning lõpuks muidugi ka arvet.

Peaosades kehastavad versioone iseendast briti koomikud Oscari võitja Steve Coogan ("Philomena") ning mitmekordne BAFTA nominent Rob Brydon ("A Cock and Bull Story"). "Reis Itaaliasse" on mõtteline järg stsenaristi ja lavastaja Michael Winterbottomi ("24 Hour Party People") 2010. aasta filmile "Retk", mille tegevustik leidis aset Inglismaal.

www.forumcinemas.ee

Pildid

Videod

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga